Muziekcentrum, Enschede Duister Rusland +
Muziekcentrum, Enschede

Nederlands Kamerkoor olv Peter Dijkstra
Schnittke

Muziekgebouw Eindhoven Duister Rusland +
Muziekgebouw Eindhoven

Nederlands Kamerkoor olv Peter Dijkstra
Schnittke

Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam Duister Rusland +
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam

Nederlands Kamerkoor olv Peter Dijkstra
Schnittke

Der Aa-Kerk, Groningen Duister Rusland +
Der Aa-Kerk, Groningen

Nederlands Kamerkoor olv Peter Dijkstra
Schnittke

Tivoli Vredenburg, Utrecht Duister Rusland +
Tivoli Vredenburg, Utrecht

Nederlands Kamerkoor olv Peter Dijkstra
Schnittke

Musis, Arnhem Duister Rusland +
Musis, Arnhem

Nederlands Kamerkoor olv Peter Dijkstra
Schnittke

De Philharmonie, Haarlem Duister Rusland +
De Philharmonie, Haarlem

Nederlands Kamerkoor olv Peter Dijkstra
Schnittke

Nieuwe Kerk, Den Haag Duister Rusland +
Nieuwe Kerk, Den Haag

Nederlands Kamerkoor olv Peter Dijkstra
Schnittke

Theater Heerlen, Heerlen Fauré Requiem +
Theater Heerlen, Heerlen

Nederlands Kamerkoor
Philharmonie Zuidnederland
Peter Dijkstra

KAF Grote Zaal Matineeconcert met het AJSO +
KAF Grote Zaal

Vandaag zing ik solo in het stuk The Armed Man van Karl Jenkins samen met het Almeers Jeugd Symfonie Orkest o.l.v. Hans Welle in de Kunstlinie Almere Flevoland

Bonifatiuskerk, Medemblik Lundi Bleu en Trio C tot de derde +
Bonifatiuskerk, Medemblik
Cultura, Ede Vergeten – Try out concert +
Cultura, Ede

Nederlands Kamerkoor
Peter Dijkstra chef-dirigent
Arjan Ederveen acteur
Erik Bosgraaf blokfluit
Jorrit Tamminga elektronica
Spinvis teksten

Tivoli Vredenburg, Utrecht Vergeten +
Tivoli Vredenburg, Utrecht
Oosterpoort, Groningen Vergeten +
Oosterpoort, Groningen
Theater Kerkrade Vergeten +
Theater Kerkrade
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam Vergeten +
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
Grote Kerk, Enschede Vergeten +
Grote Kerk, Enschede
Nieuwe Kerk, Den Haag Vergeten +
Nieuwe Kerk, Den Haag

Nederlands Kamerkoor
Peter Dijkstra chef-dirigent
Arjan Ederveen acteur
Erik Bosgraaf blokfluit
Jorrit Tamminga elektronica
Spinvis teksten

Tivoli Vredenburg, Utrecht Matthäus-Passion met Reinbert de Leeuw +
Tivoli Vredenburg, Utrecht
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam Matthäus-Passion met Reinbert de Leeuw +
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam Matthäus-Passion met Reinbert de Leeuw +
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam

Nederlands Kamerkoor
Holland Baroque
Reinbert de Leeuw dirigent

Concertgebouw, Amsterdam Johannes-Passion met KCO +
Concertgebouw, Amsterdam
Concertgebouw, Amsterdam Johannes-Passion met KCO +
Concertgebouw, Amsterdam

Nederlands Kamerkoor
William Christie dirigent

Solisten
Reinoud van Mechelen tenor
Alex Rosen bas
Emöke Baráth sopraan
Iestyn Davies alt
Anthony Gregory tenor
Renato Dolcini bas

Pieterskerk, Leiden Matthäus-Passion met het Residentie Orkest +
Pieterskerk, Leiden
Pieterskerk, Leiden Matthäus-Passion met het Residentie Orkest +
Pieterskerk, Leiden

Nederlands Kamerkoor
Residentie Orkest
Haags Matrozenkoor
Jan-Willem de Vriend dirigent

Solisten
Marcel Beekman Evangelist
Andreas Wolf Christus
Renate Arends sopraan
Barbara Kozelj alt
Robert Getchell tenor
Antonio Abete bas

De Doelen John Luther Adams: Become Desert +
De Doelen

Programma
Jan-Peter Wagemans Love, baby love
Benjamin Britten Four Sea Interludes & Passacaglia
John Luther Adams Become Desert

Uitvoerenden
Nederlands Kamerkoor
Rotterdams Philharmonisch Orkest
Kevin John Edusei dirigent

Westergasfabriek, Amsterdam Aus Licht +
Westergasfabriek, Amsterdam
Westergasfabriek, Amsterdam Aus Licht +
Westergasfabriek, Amsterdam
Westergasfabriek, Amsterdam Aus Licht +
Westergasfabriek, Amsterdam